O nas

Zajmujemy się pośrednictwem przy sprzedaży najmie, wynajmie, kupnie, sprzedaży nieruchomości. Często nieruchomości które znajdują się w naszej bazie są po regulacjach stanu prawnego, dlatego nasze oferty są niepowtarzalne. Pracujemy tylko i wyłącznie w systemie wyłączności, zgłoszone do nas oferty są stale doglądane i analizowane, my nie robimy niczego przy okazji. Nasz cel to realizacja powierzonego nam zadania. Zapraszamy do zgłaszania ofert jak również do ich kupna.

Kancelaria Prawna HANLEX to zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu pomocy prawnej. Pracujemy bez ograniczeń miejscowych i czasowych. Naszym celem jest pomoc prawna dla tych, którzy jej potrzebują. Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Kancelaria Prawna HANLEX – rzetelnie i skutecznie.
Pośredniczymy od 2002r., oferujemy bogaty zakres usług od doradztwa inwestycyjnego do nadzoru inwestycji, współpracujemy z architektami, geodetami, brokerami kredytowymi oraz bardzo przyjazną Kancelarią Notarialną.
Zainteresowała Cię któraś z naszych ofert? Masz pytania?